Rozhlasové hlášení 01.09.2025
Obsah:
- MUDr. Svoboda neordinuje
- prodej kuřic
- Blues Rockový večer
- diskotéka
- prodej brambor
* Ordinace MUDr. Svobody oznamuje, že v pátek 5. září neordinuje, sestra v ordinaci 7 – 9 hodin, zástup MUDr. Svoboda Běstvina.
* Drůbežárna Mírovka Svoboda - Havel nabízí chovné kuřice ve stáří 20 týdnů za cenu 290 Kč/ks. Prodej se uskuteční ve čtvrtek 4. září v 8,45 hod u nákupního střediska. Informace a objednávky na tel 777 98 98 09.
*Pivnice U Kamarádů oznamuje, že dnes má zavřeno a zároveň Vás zve v pátek 5. září od 20 hodin na Blues Rockový večer. Zahraje kapela Janovec a Čilimník. Bohaté občerstvení zajištěno na čepu polotmavý speciál Pivovar Bohdaneč.
*Pivnice U Kamarádů a DJ Cíca Vás také zve na diskotéku, která se koná v sobotu 6. září od 20 hodin. Vstup dobrovolný, hrát se bude hudba 90. let až po současnost. Bohaté občerstvení zajištěno.
*Soukromý zemědělec pan Václav Lanc oznamuje, že zahájil na adrese Nábřežní 305, Ronov n. D. prodej brambor na uskladnění odrůdy DALY, KAMÉLIE a ADÉLA.

